Новинавсі друкуватиДрукувати

Шумілкін: Ряди Єдиного Центру збільшилися до 20 тисяч активістів
2008-09-09 15:36:00

Шумілкін: Ряди Єдиного Центру збільшилися до 20 тисяч активістів

«За останні місяці ряди Єдиного Центру збільшилися до 20 тисяч активістів», - повідомив голова Секретаріату Єдиного Центру Володимир Шумілкін.

Також, за його словами, партія об’єднала колишніх представників близько 50-ти різних політичних сил. «Для понад 60 відсотків Єдиний Центр є першою партією, із якою вони зв’язали своє майбутнє», - зазначає голова Секретаріату Єдиного Центру.
На думку Володимира Шумілкіна, це є свідченням того, що Єдиний Центр запропонував суспільству нову ідеологію єднання. «Зараз ми завершуємо розбудову місцевих партійних структур, але вже на цьому етапі можемо чітко сказати – позиції Єдиного Центру знаходять підтримку в суспільстві», – повідомив голова Секретаріату партії.
За словами Володимира Шумілкіна, саме такими успіхами партії можна пояснити хвилю чорного PR з боку політичних опонентів. «В цьому ж контексті розглядаю і заяви окремих народних депутатів про начебто існування бажання Президента розформувати нашу політичну силу», - заявив Шумілкін. За його переконаннями, Президент є демократичним лідером держави, який за визначенням не може йти проти волі народу та створеної ним політичної сили.
«Моральність та прагматизм, які несуть в собі дії Єдиного Центру, завжди дратуватимуть політиків, які неспроможні ані сповідувати ці принципи, ані привнести в українську політику позитивні зміни», - переконаний голова Секретаріату Єдиного Центру Володимир Шумілкін.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі