Новинавсі друкуватиДрукувати

Петьовка: Лідер БЮТ бреше своїм партнерам, бреше європейським політикам і найцинічніше – бреше своїм виборцям
2008-09-09 16:10:00

Петьовка: Лідер БЮТ бреше своїм партнерам, бреше європейським політикам і найцинічніше – бреше своїм виборцям

«Країна вже більше півроку живе без керівника Кабміну. Вся каденція Тимошенко на посаді прем’єра – це партійна, а не державна робота», – так прокоментував політичну діяльність лідера БЮТ народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка на зустрічі з мешканцями Рожнятинського району Івано-Франківської області.

 «Постійна участь у ток-шоу, багатогодинні прес-конференції, партійно-агітаційна боротьба – усе це не дає можливості Тимошенко виконувати свої службові обов’язки в уряді», – підкреслив політик.
На думку Петьовки, основною рисою цієї «партійної роботи» Тимошенко в уряді є постійна брехня. «Лідер БЮТ бреше своїм партнерам, бреше європейським політикам і найцинічніше – бреше своїм виборцям». Політик-єдиноцентрист додав, що звичка постійно перекручувати факти, маніпулювати інформацією – це методи, які знайомі Тимошенко з часів її роботи в комсомолі.
«Тому ми з жахом і спостерігаємо, як Кабмін невпинно перетворюється на відділ агітації та пропаганди штабу БЮТ», – додав Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі