Новинавсі друкуватиДрукувати

Білозір: В українців крадуть право самостійно обирати главу держави
2008-09-10 11:26:00

Білозір: В українців крадуть право самостійно обирати главу держави

«Дві політичні сили у парламенті – БЮТ та Партія регіонів – нині, по суті, змінюють в односторонньому порядку Конституцію», – заявила у прямому ефірі радіо «Закарпаття ФМ» народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір.

«Дві політичні сили у парламенті – БЮТ та Партія регіонів – нині, по суті, змінюють в односторонньому порядку Конституцію», – заявила у прямому ефірі радіо «Закарпаття ФМ» народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір.  За її словами, цей процес розпочався 2 вересня, коли БЮТ та ПР спільно з комуністами проголосували антиконституційні, антидержавні законопроекти. Білозір переконана, що невдовзі після формальностей щодо нової коаліції ці політсили намагатимуться змінити державний устрій в Україні.
«Кінцева мета цього сценарію – домогтися змін до Конституції, аби обирати президента в парламенті, – повідомила Білозір. – Таким чином, в українського народу за примхою двох політичних сил заберуть право обирати главу держави. Навряд чи з цим погодяться виборці, котрі не делегували таких повноважень політикам».
На переконання народного депутата, такий хід подій спланований за межами України і вигідний, перш за все, Росії. Про «кремлівський слід» спільних дій БЮТ та ПР свідчить той факт, що останнім часом офіційні особи сусідньої держави, зокрема заступник керівника Держдуми Росії Любов Сліска, відпускають реверанси убік лідерки БЮТ.
Вершиною політичного цинізму Оксана Білозір назвала заяви БЮТ (та особисто Тимошенко) про необхідність збереження коаліції, тоді як очолювана главою уряду політична сила відмовляється приймати умови партнерів по коаліції.
«Президент чітко назвав ці умови: прийняття спільної заяви щодо ситуації навколо російсько-грузинського конфлікту та скасування антиконституційних законів, проголосованих спільно з ПР та комуністами, – підкреслила Оксана Білозір. – Замість цього лідерка БЮТ влаштовує істерію, цинічно звинувачуючи  у розвалі коаліції Президента».
Наслідком такої антидержавної політики БЮТ може стати втрата Україною шляху до європейської інтеграції, вважає Оксана Білозір.
«Сьогодні підписання посиленої  угоди між Україною та ЄС – перспектива для розвитку нашої держави на найближчі 10 років, – переконана Білозір. – В угоді закладено дві принципові  для України позиції – політичну асоціацію, що сприяє спрощенню візового режиму, та гарантування Україні економічної, політичної й оборонної безпеки». Натомість після події у парламенті 2 вересня стараннями БЮТ така перспектива для України може бути втрачена, наголосила Білозір.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі