Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр - один з ініціаторів живого ланцюга «Єднання України»
2008-09-12 12:58:00

Єдиний Центр - один з ініціаторів живого ланцюга «Єднання України»

Сьогодні у 9 областях Західної України триває акція на підтримку Президента України Віктора Ющенка. Демократичний курс Глави держави люди підтримують гаслами «Рух за Ющенка», «Ланцюг єднання», «Рух небайдужих», «Єднаймося разом».

Організатором у Закарпатській та Івано-Франківській областях виступив Єдиний Центр. Як повідомив голова секретаріату Закарпатської обласної організації  Єдиного Центру Володимир Шкріба, на Закарпатті в акції беруть участь близько 20 тисяч осіб. За задумом, ланцюг має пройти від Ужгорода до Нижніх Воріт до кордону з Львівською областю. 
До активістів і членів Єдиного Центру долучилися представники «Нашої України», інших політичних партій, неурядових громадсько-політичних організацій, національно-культурних товариств.
Усі вони не лише підтримують політику Президента, а й виступають із засудженням дій  БЮТ на чолі з Юлією Тимошенко щодо створення прокремлівської більшості у ВРУ.
Ланцюг може перерости у великий рух єднання, обіцяють громадські активісти, а Україна знову покаже своє справжнє активне, національне, свідоме і незалежне обличчя.  Акція триватиме впродовж п’яти годин й одночасно проходитиме у Львівській, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі