Новинавсі друкуватиДрукувати

Куніцин: Єдиний Центр проти зміни статусів АРК і Севастополя
2008-09-15 17:15:00

Куніцин: Єдиний Центр проти зміни статусів АРК і Севастополя

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин виступає проти спроб деяких українських політиків нав`язати думку про необхідність зміни статусів Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Про це він заявив сьогодні в інтерв`ю журналістам у Севастополі.

«Суть не в тому, як називається територія, а в тому, хто і як нею управляє, й за якими законами вона живе», - сказав, зокрема, Куніцин.
Він зазначив, що «працював прем`єр-міністром Криму, і в автономному статусі Криму я завжди шукав якісь позитивні особливості, які давали кращі бюджетні можливості, ніж будь-якої області».
«У Севастополі - це базування ЧФ, за що Росія платить гроші, але місто не одержувало. Тепер ми почали одержувати. І одержувану суму треба збільшувати (маються на увазі зростаючі з кожним роком фінансові надходження з держбюджету України в порядку компенсації за розміщення на території міста ЧФ РФ), і завдяки цьому й урядова програма прийнята», - підкреслив Куніцин. (Програма соціально-економічного розвитку Севастополя до 2015 року, затверджена постановою Кабінету Міністрів України 27 липня 206 року).
Куніцин також повідомив, що минулої суботи, 13 вересня, відбулося засідання Кримської ради партії Єдиний Центр, «і ми у зв`язку з певними політичними заявами таких політиків, як Олег Тягнибок, і розгорнутою кампанією з ліквідації у Криму статусу автономії, а у Севастополя - спеціального статусу, зробили заяву про те, що треба припинити ці нісенітниці взагалі».
Також, за інформацією Куніцина, «кримський Єдиний Центр виступив із ініціативою про те, щоб у Криму було проведено «круглий стіл» на такі теми, як подальший розвиток Криму, Севастополя, «статусні» речі».
 

УНІАН

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі