Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Влада нездатна визнавати свої помилки і швидко їх виправляти
2016-11-14 15:39:00

Віктор Балога: Влада нездатна визнавати свої помилки і швидко їх виправляти

Влада повторює помилки Януковича, коли вішає на парламентські сили ярлики – хто патріот, а хто «п’ята колона». Якщо люди не хочуть жебракувати, то вони діють за вказівкою Кремля? Якийсь абсурд у виконанні влади. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він переконаний, що такий стан справ є наслідком цинізму, браку самоаналізу, відірваності від реального життя і бажання зберегти себе при владі будь-якою ціною. Президент і його команда не хочуть розуміти своїх прорахунків у внутрішній та зовнішній політиці, продовжуючи будувати авторитаризм.
 
«На цьому тлі, вперто ігноруються реальні небезпеки, серед яких корупція, популізм, некомпетентність, як і сам Петро Порошенко.
 
Ніхто ніколи не зміг би вивести людей на вулицю, якби вони були задоволені своїм життям і тим, як розвивається країна. Якщо і є фактор, який змусить народ протестувати, то це – нездатність влади визнавати свої помилки і швидко їх виправляти. Очевидно, Гарант не хоче робити висновки з новітньої історії України», - вважає єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі