Новинавсі друкуватиДрукувати

Заява депутатської фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді
2017-04-06 14:58:00

Заява депутатської фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді

Шановні колеги!

Україну збурило рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, згідно якого кожне українська оселя, яка підключена до газових мереж, змушена платити абонентську плату за газ, не залежно від того, споживає вона його, чи ні.

 

Деякі представники влади, як і більшість громадян, виступили проти такого рішення. Але перші особи держави взяли на себе зобов’язання запровадити таку плату у меморандумі, підписаному з Міжнародним валютним фондом. Отже, у щирість їхніх намірів вірити не доводиться.

 

Окрім того, хочемо нагадати. що газові мережі та розподільчі пункти знаходяться під контролем приватних облгазів, які належать олігархам. Це при тому, що значну частину цих мереж жителі Закарпаття будували за власні кошти, а олігархи лише наживаються на їх використанні.

 

Разом з тим, 4 квітня Мукачівська міська рада створила прецедент, повернувши у власність територіальної громади майно міської розподільчої газової мережі. Таким чином, депутатський корпус убезпечив мешканців міста від будь-яких спроб олігархів і влади обдирати містян, стягуючи з них незаконну абонплату за газ.

 

Вважаємо, що такий досвід має бути втілено на рівні усієї Закарпатської області. Місцеві газорозподільчі мережі мають знаходитися у власності територіальних громад, а управлятися обласним комунальним підприємством.

 

Це дозволить захистити усе Закарпаття від зазіхань газових олігархів та їх представників у владі. Це наш обов’язок перед громадою краю, яка делегувала нас представляти їхні інтереси.

 

Тому ми, депутати Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру закликаємо колег по депутатському корпусу проголосувати за створення обласного комунального підприємства, яке візьме під управління газові мережі Закарпаття, які належать місцевим громадам, з метою недопущення будь-яких зловживань з боку влади і олігархів.

 

Голосування за це рішення чітко продемонструє, хто з депутатів відстоює інтереси Дмитра Фірташа і Віктора Медведчука, які стоять за газовими схемами, а хто діє в інтересах жителів Закарпаття. І жодного виправдання тут бути не може.

 

Захистимо Закарпаття від олігархів та їхніх ставлеників!

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі