Новинавсі друкуватиДрукувати

Андрій Балога ініціював створення першої Школи лідерства при міському голові м. Мукачево
2017-04-21 14:23:00

Андрій Балога ініціював створення першої Школи лідерства при міському голові м. Мукачево

З ініціативи міського голови Мукачева, єдиноцентриста Андрія Балоги в Мукачеві для шкільної молоді міста діятиме Школа лідерства при міському голові - двомісячна навчальна програма, головною метою якої є створення команди молодих лідерів.

В програмі школи: навчальні семінари, тренінги на такі теми, як права людини, ефективна робота в команді, проектний менеджмент, навики спілкування та ораторського мистецтва, а також мотивуючі зустрічі з експертами у різних сферах.

 

Курс складається з двох етапів – навчального та практичного. Під час навчання використовуються передові методи неформальної освіти, в тому числі програми Ради Європи.

 

Навчальний етап складається з курсів:
Права людини;
Молодіжна політика;
Командотворення;
Проектний менеджмент;
Ораторське мистецтво.

 

Кожен курс складається з триденного тренінгу, домашнього завдання та самостійної роботи з використанням онлайн платформи Moodle. Саме цю платформу використовують більшість навчальних закладів світу для організації дистанційного навчання.

 

Під час практичного етапу учасники матимуть можливість пройти стажування в обраних підрозділах міської ради, прийняти участь в освітніх екскурсіях та підготувати власні проекти, найкращі з яких будуть реалізовані.

 

Учасниками проекту можуть бути учні 8-10 класів шкіл м. Мукачево, лідери шкільного самоврядування, старости класів та просто активна шкільна молодь.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі