Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Нинішній виступ президента – це початок боротьби за другий термін
2017-09-07 13:18:00

Віктор Балога: Нинішній виступ президента – це початок боротьби за другий термін

Петро Порошенко однозначно увійде в історію України. Якщо не як державник, то як великий актор. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що президент добре навчився не лише маніпулювати війною і смертями, а й приписувати собі усі здобутки і не помічати проблем. Той просто не бачить таких речей, як ріст цін, подорожчання палива, підвищення тарифів і масова еміграція працездатного населення. Тому його сьогоднішнє послання – це рецепт поглиблення кризи, закручування гайок, навішування ярликів з метою кінцевої скупки держави.

 

«Я сьогодні ще раз переконався, що у президента і народу різні проблеми і різні цілі. Ми з ним живемо в різних країнах. В його Україні йому заважає опозиція. У нашій – корупція, яку він очолює, несправедливість і брехня», - переконаний політик.

 

В.Балога заявляє, що нинішній виступ президента – це початок боротьби за другий термін. Хоч до виборів ще дуже далеко, але про них Петро Порошенко говорив частіше, ніж про подолання бідності. Тому що влада – це єдине, що його насправді турбує.

 

«Це означає, що реформи закінчилися так і не починаючись. І всі наступні рішення будуть прийматися ним заради однієї мети – зберегти при владі себе і своє оточення», - вважає єдиноцентрист.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі