Новинавсі друкуватиДрукувати

В Сєвєродонецьку вчергове погрожували керівнику Луганської обласної організації
2017-12-26 15:11:00

В Сєвєродонецьку вчергове погрожували керівнику Луганської обласної організації

Антиукраїнські сили, відчуваючи безкарність, продовжують наступ на патріотичні партії Луганщини. Сьогодні голова Луганської обласної організації Єдиного Центру Андрій Блінов отримав черговий "подарунок від друзів": ялинку перев'язану траурною стрічкою з написом: «Андрію! Пора вже додому! Від друзів!» та з п'ятьма бойовими патронами, яку зловмисники залишили біля його автомобіля.

 

Нагадаємо, що місяць тому Блінову під двері квартири поклали похоронний вінок із надписом: "Андрію від друзів". Це все відбувається на тлі нерозкритих вбивства депутата від БПП Сергія Самарського та замаху на помешкання місцевого активіста БЮТ Рубена Хачатурова.

 

Партія наполягає, що це є черговою прямою погрозою життю Андрія та членам його родини. Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога ще після першого епізоду із вінком попросив Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, особисто відреагувати на цей випадок і розглянути питання про надання охорони Андрію Блінову і членам його родини. Однак, охорони надано не було.

 

Андрій Блінов вважає, що бездіяльність правоохоронців призводить до закріплення у свідомості криміналітету та антиукраїнських сил у прифронтовій зоні відчуття безкарності та вседозволеності.

 

 "Я у своїй політичній діяльності та як видавець газети "Сєвєродонецька правда» продовжуватиму боротися та викривати корупційні дії криміналу, колишніх регіоналів, законсервованих сепаратистів та народних обранців із амбіціями господаря регіону. Я та моя сім'я залишаємося в Сєвєродонецьку. Це мій дім. Мене не залякати", - заявив А.Блінов.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі