Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Якщо в ситуацію в Апші не втрутиться Київ, за справу візьмуться люди
2018-04-20 17:58:00

Віктор Балога: Якщо в ситуацію в Апші не втрутиться Київ, за справу візьмуться люди

Продовжуємо тримати на контролі ситуацію із вбивством у Нижній Апші на Закарпатті. Зі вчорашнього дня нічого не змінилося. Малолітній злочинець досі не за гратами, його напарник, якого теж підозрюють у вбивстві, залишається в статусі свідка. Про це повідомив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, зараз вбивцю намагаються зробити хворим. Його помістили в хірургічне відділення Ужгородської міської клінічної лікарні з нібито підозрою на апендицит. Робиться все для того, щоб злочинці не понесли покарання. 

 

На думку Віктора Балоги, суддів, поліцейських, прокурорів, бандитів і їхніх покровителів з Верховної Ради не налякали ані бунти в селі, ані спроба самосуду, ані увага журналістів. Вони продовжуть відмазувати малолітнього мажора. Тепер в цю справу втягнули медиків, і тут точно не обійшлося без Департаменту охорони здоров'я Закарпатської області, а отже, і без голови ОДА Москаля, який вперто не реагує на це беззаконня і не бачить, як повстало ціле село. 

 

"Це пряма дорога до сценарію Врадіївки. Люди погрожують самосудом, ніхто нікому більше не довіряє, всім відомо, хто і скільки взяв грошей за те, щоб відмазати вбивцю. Якщо найближчим часом у ситуацію не втрутиться Київ і не наведе порядок - за цю справу візьмуться люди. А все до того йде", - вважає політик. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі