Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Не вірю, що колишні президенти можуть бути авторитетами для православ'я
2018-05-08 17:40:00

Віктор Балога: Не вірю, що колишні президенти можуть бути авторитетами для православ'я

Підтримую обома руками створення Єдиної Помісної Православної Церкви. Але це можливо лише на основі об’єднання всіх трьох церков України: УПЦ КП, УАПЦ, а також УПЦ МП. Як би складно це не було. Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував звернення екс-президентів України до народу про церковну автокефалію.

 За його словами, в 2007 році всі єпископи цих конфесій підписали звернення до Вселенського Патріарха про згоду на об'єднання. Зокрема, і промосковські також. І невідомо, хто заважає повторити це сьогодні. 

 

А зарах Віктор Балога не вірить, що колишні президенти можуть бути авторитетами для Вселенського Патріарха і православ'я в цілому. Так само політик сумнівається, що їхня позиція має хоч якесь значення для українських вірян. Швидше навпаки - аби такі акції не принесли шкоди в об'єднанні церков. 

 

"Від таких заходів більше віддає політичними технологіями, ніж вірою. Особливо, коли люди служать ширмою то для одного, то для іншого правителя", - переконаний В. Балога.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі