Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Політики і чиновники з подвійним громадянством - потенційні зрадники України
2018-08-03 19:35:00

Віктор Балога: Політики і чиновники з подвійним громадянством - потенційні зрадники України

Політики і чиновники з подвійним громадянством - це потенційні зрадники. Невідомо, як вони себе поведуть в критичній ситуації - будуть захищати інтереси України, чи іншої держави. Через це ми отримали серйозні проблеми в Криму. Але висновків так і не зробили. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

 За словами політика, на Закарпатті десятки службовців і депутатів усіх рівнів мають громадянство Угорщини. А Угорщина веде проти нас агресивну політику.
 
У зв'язку з цим Віктор Балога публічно звернувся до Президента: “Петре Олексійовичу, сьогодні ви є головним сепаратистом та руйнівником територіальної цілісності держави. Ці люди приходять у владу за вашими указами і за списками вашої партії. 
 
Ви зобов'язані скористатися даними СБУ і звільнити із займаних посад осіб із подвійним громадянством і показово позбавити їх громадянства України. 
Більше того, потрібно позбавити громадянства двох депутатів ВР від Закарпаття. В протилежному разі ви, Петре Олексійовичу, - злочинець”. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі