Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Порошенко навіть для проформи не поїде відпочивати в Карпати, бо це все йому чуже
2018-08-07 20:15:00

Віктор Балога: Порошенко навіть для проформи не поїде відпочивати в Карпати, бо це все йому чуже

Коли йшли бої під Іловайськом, Верховний Головнокомандувач був зайнятий реєстрацією своїх офшорів. Коли у Херсоні по-звірячому кислотою покалічили Катерину Гандзюк, Гарант Конституції мовчав. Бо якраз у цей час він міг грітися під сонцем в Іспанії. Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував можливий відпочинок Петра Порошенка в Іспанії.

І в цьому, на думку політика, немає нічого дивного. Гроші, Мальдіви і гарне життя Порошенко любить більше за все. Україна для нього – лише територія для викачування грошей. Він навіть для проформи не поїде відпочивати в Карпати. Бо це все йому чуже. Він – типовий пострадянський олігарх. Його зона комфорту – це дорогі яхти, багаті люди і шампанське вартістю в дві мінімальні зарплати за пляшку. А статус президента воюючої держави – це лише для телевізора. 

 

"Він не знає, що таке відповідальність і співчуття до чужого горя. І ця людина уже ніколи не зміниться. Він має піти і залишити Україну в спокої. А ми маємо збудувати міцну, багату державу, в якій добре житиме кожен громадянин, а не ише Гарант і його друзі", - переконаний В. Балога. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі