Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Платити сепаратистам за розміщення джинси - це фінансування тероризму
2018-09-12 19:44:00

Віктор Балога: Платити сепаратистам за розміщення джинси - це фінансування тероризму

Один відомий сепаратистський сайт зібрав останні мої критичні заяви, змішав прямі цитати зі своїми хворобливими домислами і видав писульку, в якій виставляє мене головним поборником «русского міра». Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

“При цьому взяли те, про що я останні 2 роки говорю на кожному ефірі, – про корупцію, про масові вирубки лісів, про нелегальний видобуток бурштину, про катастрофічні темпи трудової міграції.

 

Чому тільки зараз “сєпари” почали звертати увагу на мою позицію? Однозначно – це початок брудної кампанії, мета якої дискредитувати мене як політика. Я не виключаю, що за цим стоять мої «друзі» з Банкової та з інших політичних таборів. Вони намагалися робити таке проти мене не раз, але у них не вийшло. Зараз їм знову чогось дуже сильно запекло. Розумію, але нічим допомогти не можу. Хочу лише зауважити, що платити сєпарам за розміщення джинси – це фінансування тероризму. А це справа не лише безнадійна, а й карається Кримінальним кодексом”, - зауважив політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі