Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Не дозволю нікому ображати Закарпаття
2018-09-21 14:29:00

Віктор Балога: Не дозволю нікому ображати Закарпаття

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога відреагував на критику Закарпаття міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

За словами Віктора Балоги, коли про Закарпаття говорять адекватні люди, вони чомусь згадують про європейський стиль життя краю. Про те, що у нас, як і у Відні, міста починають день з чашки кави у кав’ярні. Про те, що на Закарпатті виготовляють лижі для всієї Європи і хокейні ключки для зірок NHL. Про десятки підприємств, які працюють на експорт. Про те, які у нас санаторії і мінеральні води. І тільки коли про Закарпаття говорить влада, вони розказують про нас, як про якусь “диру”, де одна контрабанда і вуйки-заробітчани.

 

“І це говорить влада, яка за два роки так і не спромоглася відновити роботу ужгородського аеропорту. Яка не ремонтує дороги. Яка поставила контрабанду на потік. Яка об’єдналася з бандитами і вирубує закарпатські ліси.

 

Не дозволю нікому ображати Закарпаття! Хай Клімкін хоча би домовиться зі словаками про відновлення роботи нашого аеропорту, а потім хай розказує, чим ми йому не вгодили”, - заявив політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі