Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Голова Закарпатської ОДА - головний лобіст інтересів угорської влади
2018-09-27 10:33:00

Віктор Балога: Голова Закарпатської ОДА - головний лобіст інтересів угорської влади

Стільки преференцій, скільки угорці отримали від Порошенка, вони не мали ніколи. Так очільник Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував заяву голови МЗС Угорщини Пітера Сіярто про те, що президент України прагне покращити свій рейтинг, утискаючи угорців.

За словами політика, представники угорських політичних рухів займають посади по всій вертикалі влади - від сільських голів, мерів міст, до керівництва районів і області на Закарпатті. Лідер угорської громади є членом провладної коаліції. Тому Сійярто лукавить.

 

Але і Банкова теж лукавить, вважає В. Балога. Бо з одного боку МЗС веде протистояння з офіційним Будапештом, а голова Закарпатської ОДА залишається головним лобістом інтересів угорської влади на Закарпатті. Сьогодні він веде себе так, ніби указ про його призначення видали в сусідній країні. У скандалі з берегівським консульством він звинуватив автора відео і не бачить нічого поганого в діях іноземних дипломатів.

 

“І якщо Порошенко не звільняє такого голову ОДА, значить він не збирається відстоювати інтереси України”, - переконаний В.Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі