Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Як політик і громадянин не маю жодного стосунку до будь-чого, чим займається Петьовка
2018-10-26 17:28:00

Віктор Балога: Як політик і громадянин не маю жодного стосунку до будь-чого, чим займається Петьовка

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога спростував інформацію, що прозвучала в програмі “Гроші” на каналі “1+1”, про свій зв’язок із діяльністю народного депутата Василя Петьовки:

“Вчора програма "Гроші" на 1+1 показала сюжет, в якому народний депутат Василь Петьовка прямо з сесійного залу ВР координує "сигаретні питання".

В сюжеті сказано, що він мій родич і що я маю в його діяльності якийсь інтерес. 
 
Петьовка, на жаль, дійсно є моїм двоюрідним братом, з яким я не спілкуюся з того моменту, як він став тушкою "Волі народу". За зраду виборців ми виключили його з партії, а його нога більше не переступила поріг мого дому. 
 
Як політик і громадянин не маю жодного стосунку до будь-чого, чим займається Петьовка. Цей сюжет став для мене повною несподіванкою, бо журналісти 1+1 не зверталися до мене за коментарями, хоча стандарти журналістики зобов'язують ЗМІ подавати різні точки зору. Канал цього не зробив. Вони наговорити купу всього про мене за моєю спиною і це, як мінімум, не порядно. 
 
Розумію, що скоро вибори і такого буде ще багато. Журналістам співчуваю. Вони лише виконували волю дуже багатих і впливових людей. Тому телебачення не дивлюсь і не шукаю там правди. Чого і вам бажаю”.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі