Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Якщо ми рухаємося в Європу, Україні потрібно переносити святкування Різдва
2018-11-13 13:31:00

Віктор Балога: Якщо ми рухаємося в Європу, Україні потрібно переносити святкування Різдва

В суспільстві існує міф, що 25 грудня Різдво відзначають лише католики і протестанти. А православні – 7 січня. Хоча це всього лише містифікація. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, більшість помісних православних церков світу, зокрема наші сусіди по ЄС, святкують Народження Христа 25 грудня. Це Константинопольська православна церква, Болгарська, Румунська, Кіпрська, частина Грецької, також Албанська, Фінляндська, Православна Церква в Америці і навіть Антіохійська та Александрійська. А 7 січня Різдво відзначає Коптська Православна Церква, Ефіопська, Єрусалимська, Сербська, Чорногорська, Македонська, Грузинська, Російська і Українська. 

 

“Якщо ми рухаємося в Європу, то недостатньо просто зробити 25 грудня ще одним вихідним днем. Потрібно переносити святкування Різдва. І я щиро бажаю, щоб це було зроблено ще цього року. При цьому хто хоче, хай святкує двічі, хто хоче – нехай святкує 7 січня. Але держава, Президент Порошенко мають давати народу новий орієнтир на 25 грудня, разом з усім цивілізованим світом. Це рішення непросте, але ми мусимо його прийняти усі разом, щоб крок за кроком рухати Україну в бік цінностей Заходу”, - переконаний В. Балога.  


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі