Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Готовий ліквідувати всі неефективні тепломережі в малих містах, як ми зробили це в Закарпатті
2018-11-16 18:12:00

Віктор Балога: Готовий ліквідувати всі неефективні тепломережі в малих містах, як ми зробили це в Закарпатті

Вчора Порошенко дав доручення подати газ у Смілі, хоча достатньо було рішення обласної комісії ТБНС. Сьогодні кандидати в президенти інспектують виконання цих вказівок. Почалася виборча кампанія, і всі хочуть показати людям свою любов і оперативність. На це звернув увагу голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, якби в нього спитали поради, як позбутися тепломереж в малих містах, він навів би приклад, як це було зроблено в 2010 році на Закарпатті без допомоги уряду. Нардеп заявив, що готовий не на словах, а на ділі, якщо уряд чи президент попросять, з весни до осені ліквідувати всі неефективні і неплатоспроможні тепломережі, зробити так само, як це сьогодні є в Закарпатті чи в будь-якій цивілізованій країні. 
 
“У нас люди не чекають чийогось доручення, щоб у їхніх квартирах стало тепло. Вони самі приймають рішення, коли починати опалювальний сезон. При цьому ні в кого немає боргів за газ. І так може і повинно бути в кожному місті України”, - переконаний Віктор Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі