Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Потрібно змусити Угорщину рахуватися з нашими інтересами
2018-12-05 16:47:00

Віктор Балога: Потрібно змусити Угорщину рахуватися з нашими інтересами

Вчора Клімкін обіцяв хороші новини від МЗС Угорщини. І не збрехав. Маємо ще одну заяву про «утиски етнічних угорців» і блокування комісії Україна-НАТО. Не знаю, в якій академії Клімкіна навчили, що безхребетність – шлях до перемоги, але він не збирається сходити з цієї позиції. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик наголосив, що угорці Закарпаття мають свої навчальні заклади, свої фестивалі, свої громадські рухи і політичні партії, своїх людей на посадах від керівництва міст і сіл, до районів та області. Вони вішають свої прапори, дублюють угорською таблички з назвами міст, вулиць і органів державної влади. Навряд чи в Україні є ще одна меншина, яка має стільки ж прав і можливостей. 
 
“Тому я не вважаю, що ми маємо їм терпіти, роздавати посади і постійно виправдовуватися. А вони тим часом обзивають нас фашистами, брешуть про Україну у всіх європейських інстанціях, ставлять нам палиці в колеса на шляху до НАТО і ЄС. З цим потрібно закінчувати і змушувати їх рахуватися з нашими інтересами”, - вважає В. Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі