Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: У нас на посадах купа дармоїдів і боягузів, але взялися лише за тих, хто намагається змінити хоча би щось
2019-02-05 15:22:00

Віктор Балога: У нас на посадах купа дармоїдів і боягузів, але взялися лише за тих, хто намагається змінити хоча би щось

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував відсторонення від виконання обов'язків очільниці МОЗу Уляни Супрун:

"Ми в Мукачеві почали реформувати медицину задовго до того, як інші міста чекали команди з центру. Сьогодні у нас комп’ютеризована система обліку пацієнтів, хворі забезпечуються безкоштовними ліками, операції на катаракту і заміну суглобів оплачує бюджет міста, в складних випадках – виділяються кошти на лікування в будь-якій клініці світу. Сімейний лікар в Мукачеві заробляє понад 21 тисячу гривень. Усе це є, і ми показали, що зробити це реально.
 
Але скажу відверто. З приходом Уляни Супрун все це стало робити набагато легше. Зміни є, і медицина, в якій десятиліттями нічого не відбувалося, почала ставати іншою. І з цим потрібно рахуватися незалежно від того, подобається комусь очільниця МОЗ чи ні. У нас на посадах купа дармоїдів і боягузів, але взялися чомусь лише за тих, хто намагається змінити хоча би щось. І це виглядає, як помста з боку тих, хто роками заробляли мільярди на медицині. Корупція перемагає реформи". 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі