Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Саме таких депутатів, як Василь Йовдій, ми потребуємо у Верховній Раді
2019-06-25 15:56:00

Віктор Балога: Саме таких депутатів, як Василь Йовдій, ми потребуємо у Верховній Раді

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав мешканців Тячівщини та Рахівщини підтримати на парламентських виборах Василя Йовдія:

«Останні роки були для нашої команди дуже непростими. Але я вдячний долі, що так сталося. Бо всі нарешті побачили, хто є хто.
 
Були ті, хто продали інтереси закарпатців і пішли прислужувати «порошинкам» та «москалям». Але, дякуючи Богу, їх меншість.
 
А більшість не зрадили свою команду, не зрадили свою землю, не зганьбили своє ім’я. Серед них – мій друг і давній соратник Василь Йовдій. Він пройшов перевірку ще тоді, коли ми боролися проти бандитів за перемогу Помаранчевої революції. З тих пір він жодного разу не зрадив своїм принципам. 
 
Попередній губернатор Москаль «призначив» його своїм особистим ворогом. Всі ці роки він піддавався гонінням і нападкам. Але не зламався.
 
Тому я з чистим сумлінням закликаю своїх земляків на Тячівщині і Рахівщині підтримати Василя Йовдія на виборах до Верховної Ради. Він – людина честі і слова, етнічний румун з великим українським серцем. Він ніколи не буде байдужим ні до проблем людей, ні до проблем Закарпаття, ні до проблем України. Саме таких народних депутатів ми потребуємо у Верховній Раді, які не зганьблять Тячівщину і Рахівщину, і якими буде пишатися Закарпаття».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі