Новинавсі друкуватиДрукувати

ПРЕС-РЕЛІЗ: Єдиний Центр пропонує еволюційні зміни виборчої системи
2008-09-25 11:01:00

ПРЕС-РЕЛІЗ: Єдиний Центр пропонує еволюційні зміни виборчої системи

Народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль наполягає на змінах до Закону «Про вибори народних депутатів України», які дали би виборцям можливість голосувати за конкретних кандидатів, закріплених за кожним з 225 виборчих округів.

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими списками кандидатів у депутати) №3209 від 24 вересня 2008 року наразі знаходиться на розгляді профільного комітету ВР.
«Я переконаний, що цей документ стане рецептом оздоровлення як парламенту, так і української політики в цілому. Адже існуюча система виборів – одна з причин нинішньої політичної кризи.  Замість служити народу, депутати перетворились на маріонеток партійних вождів», - заявив під час прес-конференції Ігор Кріль.
На думку автора законопроекту, запропоновані зміни дозволять виборцям обирати конкретних людей, які розв’язуватимуть проблеми мешканців конкретної території, а виборчі програми будуть спрямовані на вирішення не лише загальнодержавних, але й регіональних проблем.
«На відміну від інших політичних сил, наш законопроект, зокрема, не передбачає збільшення бюджетних видатків для проведення виборів, насамперед, створення додаткових виборчих комісій», - додав член Президії, голова Секретаріату Єдиного Центру Володимир Шумілкін, відповідаючи на питання, чим документ Єдиного Центру відрізняється від законодавчих ініціатив інших політичних сил.
Ігор Кріль також зазначив, що даний проект закону починає серію публічного представлення ініціатив Єдиного Центру. 
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі