Новинавсі друкуватиДрукувати

Білозір: Зупинка видачі ліцензій на гральний бізнес виведе його з тіні
2008-10-03 10:04:00

Білозір: Зупинка видачі ліцензій на гральний бізнес виведе його з тіні

Народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір пропонує запровадити тимчасовий мораторій на видачу ліцензій на організацію та проведення азартних ігор в Україні. Відповідний проект Закону України "Про впровадження мораторію на відкриття гральних закладів" № 3233 вона внесла до Верховної Ради.

Документ також пропонує заборонити відкриття нових гральних закладів і встановлення додаткового обладнання у закладах, що отримали відповідні ліцензії раніше.
Білозір зазначила, що нині в Україні немає єдиного законодавчого акту, який регулював би гральний бізнес. «Така ситуація стала причиною неконтрольованого та хаотичного розміщення гральних закладів по всій території України», - сказала народний депутат.
Білозір вважає, що заборона на видачу ліцензій пришвидшить прийняття закону, що врегулює галузь, зупинить практику подвійного ліцензування гральних закладів і допоможе вивести значну їх частину з тіні.
Прийняття закону, продовжила народний депутат, не потребує внесення змін до інших законодавчих актів України і не призведе до зменшення надходжень до держбюджету, оскільки йдеться про зупинення видачі ліцензій новим суб'єктам грального бізнесу.
Водночас, Білозір зазначила, що вона і далі наполягатиме на винесенні гральних закладів за межі населених пунктів.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі