Новинавсі друкуватиДрукувати

Закінчився перший тур конкурсу «Я люблю Україну!»
2008-10-06 10:30:00

Закінчився перший тур конкурсу «Я люблю Україну!»

На вихідних по всій Україні пройшли регіональні виставки дитячих малюнків. У кожній області, Автономній республіці Крим, м.Києві та м.Севастополі журі визначили переможців, роботи яких поїдуть до Києва на всеукраїнську виставку до Свята Покрови. Під час експозиції, до 18 жовтня, столичні судді визначать найкращих в Україні маленьких художників.

Загалом на конкурс малюнків, на яких діти зображали своє бачення рідного краю, прийшло понад одинадцять з половиною тисяч робіт. У фіналі візьмуть участь лише біля півтори тисячі малюнків. Всі роботи виконані з душею, - зізнаються організатори  - Єдиний Центр та Благодійний Фонд "ЛІРОС", - тому обирати найкращих дуже важко.
Дитячий конкурс «Я люблю Україну» стартував у серпні 2008 року.
Мета конкурсу – сприяти розвитку дитячої творчості, залучити якнайширше коло дітей до активної роботи з покращення творчого інтелектуального рівня підростаючого покоління. Головні завдання конкурсу – привернути увагу громадян до проблеми вільного вибору майбутнього нашими дітьми,  розвивати відповідальність дорослих за свій вибір перед нащадками; заохотити дитячу творчість та обрати найкращі мистецькі роботи.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі