Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: 15% на фонд оплати праці замість 37% виведе зарплати з тіні
2008-10-07 15:37:00

Кріль: 15% на фонд оплати праці замість 37% виведе зарплати з тіні

Реально покращити добробут людей можна виведенням зарплат із тіні, а не регулярною практикованою урядом «роздачею» грошей, вважає народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

 Для цього, пропонує народний депутат, «треба зменшити навантаження на роботодавців, знизивши нарахування на фонд оплати праці з 37% до 15%. Це дасть змогу припинити практику «конвертів», платити робітникам реальні гроші, з яких їм же виплачуватимуться пенсії», - сказав Ігор Кріль.

Таким чином, продовжив лідер Єдиного Центру, щоб поліпшувати життєвий рівень людей, Нацбанк не буде змушений без упину друкувати гроші, виконуючи передвиборчі обіцянки прем’єр-міністра. Адже непрогнозоване раптове збільшення грошової маси на ринку розкручує інфляцію, яка за 9 місяців перевищила річний прогноз Кабміну.

«Щоб зробити реальні кроки для виведення бізнесу з тіні й легалізації капіталів, потрібна стабільність в державі, щоб уряд приймав не популістські рішення, а працював на перспективу. Потрібна політична воля, а не мексиканський серіал, в якому щодня жаліється Юлія Володимирівна», - наголосив Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі