Новинавсі друкуватиДрукувати

2008-10-18 16:58:00

Кріль: Єдиний Центр на дострокові парламентські вибори іде самостійно

Єдиний Центр на дострокові парламентські вибори іде самостійно і подолає 3% бар’єр, заявив сьогодні у м.Львові лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

Народний депутат впевнений, що після виборів структура парламенту зміниться, зокрема – кількісний склад головних політичних сил – БЮТу, Партії регіонів та «Нашої України». «В парламенті з’являться нові обличчя, Верховна Рада оновиться на 30%», - сказав Ігор Кріль.
За його словами, серед нових політичних сил, які увійдуть до парламенту буде Єдиний Центр та всі шанси має Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Лідер Єдиного Центру пояснив, що офіційне рішення щодо формату участі партії у дострокових виборах буде прийнято на Всеукраїнському з’їзді  Єдиного Центру. «Але усі регіональні організації партії висловлюються за самостійну участь у парламентських виборах», - зазначив Ігор Кріль.
Лідер Єдиного Центру також повідомив, що перша п’ятірка партії буде визначена таємним рейтинговим голосуванням на Всеукраїнському з’їзді партії, і наголосив, що «Єдиний Центр – єдина політична сила, котра визначає першу п’ятірку в такий спосіб».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі