Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль закликає якнайшвидше прийняти антикризові законопроекти в цілому
2008-10-30 13:09:00

Кріль закликає якнайшвидше прийняти антикризові законопроекти в цілому

«Країна втратила тиждень на прийняття антикризових законопроектів лише у першому читанні. І це попри те, що всі політики били себе в груди і присягалися, що для боротьби з кризою готові на все», - зазначає голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

Він вважає, що парламентарі дають дуже поганий приклад суспільству, так нераціонально витрачаючи час. «В умовах кризи час теж дорожчає. Що швидше ми приймемо антикризові заходи, то швидше зможемо використовувати кредит МВФ. Відповідно, матимемо змогу реально, а не на словах, зайнятися зміцненням банківської системи та курсу гривні. Тому витрачати час на якісь незрозумілі політичні торги – злочин», - наголошує голова Єдиного Центру.
Народний депутат закликає парламентарів відкинути всі спроби задовольняти за допомогою антикризових законопроектів власні інтереси.  «Пожежу наполовину не гасять: або парламент та уряд комплексно вирішують усі питання з подолання економічної кризи, або продовжують займається політиканством і залишають державу і народ напризволяще», - підсумував Ігор Кріль.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі