Новинавсі друкуватиДрукувати

Оробець: Комунальний транспорт дорожчає за прямої участі лідера БЮТ
2008-11-04 17:02:00

Оробець: Комунальний транспорт дорожчає за прямої участі лідера БЮТ

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець бачить прямий зв\'язок між політичною діяльністю Юлії Тимошенко та запровадженням нових тарифів на перевезення пасажирів у столиці України. «З одного боку, 2 гривні за проїзд у київському метро є логічним підсумком 22 % інфляції, спровокованої урядом задовго до появи перших проявів світової кризи. Це ніяк інакше не назвеш як дорожчанням життя», – наголосила Оробець.

Не меншу роль у злеті транспортних тарифів, за словами народного депутата, відіграла і фракція БЮТ у київській міськраді. «Торпедуючи навесні цього року перевибори міського голови та Київради, Юлія Тимошенко публічно взяла на себе персональну відповідальність за кожне голосування, кожен крок депутатів своєї фракції», – нагадала Оробець. «Наразі ж ми є свідками системних узгоджених голосувань фракції БЮТ та Блоку Черновецького. Більше того – своєрідним куратором й ініціатором цінового стрибка став керівник фракції БЮТ Олександр Зінченко, що очолив робочу групу з вивчення ситуації з транспортом у столиці».
На думку заступника голови Єдиного Центру, саме фракція БЮТ й особисто Юлія Тимошенко несуть повну відповідальність за зростання вчетверо цін на проїзд у комунальному транспорті столиці. «Все це має негарний вигляд. Наче БЮТ помщається за нищівну поразку на виборах мера, хоча наразі непереливки і тим, хто таки підтримав дану політичну силу», – підсумувала Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі