Новинавсі друкуватиДрукувати

Заява Президії Єдиного Центру щодо попередніх результатів виборів Київського міського голови і Київської міської ради
2008-05-27 13:31:00

Заява Президії Єдиного Центру щодо попередніх результатів виборів Київського міського голови і Київської міської ради

Провал виборчого блоку НУНС у Києві – це наслідок намагання Юрія Луценка через суто кон’юнктурні міркування прикритися брендом «Наша Україна». Принципові рішення він приймав без узгодження із партнерами по блоку.

Вибори у Києві остаточно довели політичне банкрутство «Народної самооборони», а також співініціаторів цієї авантюри – Блоку Тимошенко. В цілому це завдало значного удару по Демократичній коаліції.

Єдиний Центр переконаний, що за результати виборів в столиці, які майже не змінили ситуацію в Київраді, БЮТ має нести повну відповідальність. Анонсоване Блоком Тимошенко «очищення» Києва призвело до того, що ініціатори виборів отримали в столиці гучну поразку, а той, від кого БЮТ намагався «очистити» місто, отримав ще більший мандат довіри виборців.

Виправдання  у програші шляхом звинувачень партнерів по Демократичній коаліції та Секретаріату Президента є вже традиційним аргументом БЮТу – ця політична сила продовжує втрачати підтримку виборців, не маючи дієвої програми дій як на київському рівні, так і на загальнодержавному.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі