Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вітає зі святом останнього дзвоника
2008-05-30 11:03:00

Єдиний Центр вітає зі святом останнього дзвоника

Сьогодні останній дзвоник пролунає по всій Україні, він сповістить про закінчення чергового навчального року. Єдиний Центр вітає усіх школярів, вчителів, вихователів й випускників з цим святом.

Шановні школярі й вчителі!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом останнього дзвоника!

Для тих, хто переступив поріг школи тільки минулого року, цей дзвоник знаменує взяття першої сходинки на довгому шляху до вершини знань. Для тих, хто закінчує школу, він означатиме початок складного, проте надзвичайно цікавого дорослого і самостійного життя.

Бажаємо вам терпіння та наполегливості у навчанні. Нехай з кожним днем сила знань допомагає вам досягати нових звершень і життєвих перемог.

Неможливо в цей день не висловити велику подяку нашим вчителям і вихователям, які не тільки день у день навчають своїх учнів різноманітним наукам, а й закладають в них основні принципи життя – бути чесними, благородними, патріотичними, освіченими людьми, достойними громадянами своєї держави.  

Ми бажаємо всім вам в  цей чудовий травневий день святкового настрою, щирих посмішок і радісного спілкування. Упевненості вам в завтрашньому дні, міцного здоровя і мирного неба над головою. Вірте у себе, в своє майбутнє і свою країну!

З великою повагою і вдячністю, Єдиний Центр.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі