Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Тимошенко за кордоном і в Україні - це два різних політики
2008-11-11 13:30:00

Кріль: Тимошенко за кордоном і в Україні - це два різних політики

\"Складається враження, що Тимошенко за кордоном і в Україні - це два різних політики\", - так прокоментував народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль інтерв’ю прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко швейцарській газеті «Трібюн де Женев».

"Закликаючи відмовитися від вступу до НАТО, вона зреклася як власної урядової програми "Український прорив" так і більшості своїх виборців. Нагадаю що за даними соціологічних опитувань, проведених фондом "Демократичні ініціативи" у квітні 2008 року, 51% прихильників БЮТ підтримують вступ України до НАТО", - зазначив народний депутат.
Ігор Кріль зауважив, що подвійні стандарти щодо виступів лідера БЮТ в Україні та за кордоном вже стали традицією. "Так, саме із закордонних ЗМІ ми дізналися, що Тимошенко припускає створення більшості з ПР, хоча в Україні вона постійно і категорично відмовлялася від цієї тези", - нагадав Кріль.
"Мені цікаво, кому з двох Тимошенко, тій, що в Україні чи тій, що постає з матеріалів закордонних ЗМІ може довіряти українське суспільство. Та й взагалі - чи варто довіряти політику, який виказує таку дволикість", - підсумовує голова Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі