Новинавсі друкуватиДрукувати

Денисюк: 100% надходжень від підвищення вартості проїзду в метрополітені витрачається на його ремонт
2008-11-11 17:47:00

Денисюк: 100% надходжень від підвищення вартості проїзду в метрополітені витрачається на його ремонт

Член Президії Єдиного Центру, заступник київського міського голови Людмила Денисюк зауважує, якщо сьогодні знизити вартість проїзду, транспорт може «просто зупинитися».

«Таких цін на проїзд, як в Україні, немає в жодній державі світу. Сьогодні всі кошти, які надходять, ідуть на ремонт потягів і обладнання. Перш за все, це захист людського життя. А наскільки і яким чином підвищувати вартість проїзду, розробляли фахівці. Я ж можу твердо зазначити, що зробити цей крок було необхідно», – говорить Денисюк. Вона зазначає, що 100% надходжень витрачається на ремонтні роботи в метрополітені.  «Неможливо їздити в потягах і на ескалаторах, які потребують термінового ремонту. І це стосується не лише метрополітену, а і наземного транспорту. Безпека життя людини є найважливішим», - підкреслює вона.
Основна проблема, на погляд Денисюк, полягає в тому, що вартість проїзду не відповідає мінімальній заробітній платі.  «Ми повинні працювати разом з урядом, щоб вирішити цю проблему. Але, якщо сьогодні ми зробимо крок назад, транспорт може просто стати . І коли будуть постійні аварії, популістські лозунги, які сьогодні лунають, нічого не будуть варті», - підкреслює вона.
Заступник київського міського голови повідомила, що крім цього, планується якомога швидше завершити п’ять станцій метрополітену. «Місто розростається. Щорічно в Києві реєструється 40 тисяч об’єктів господарської діяльності. Уявіть собі навантаження на місто. Руйнуються дороги, в час пік в центрі неможливо проїхати, непомірне навантаження на метрополітен. Сьогодні 3 млн. людей офіційно проживають і понад 2 млн. працюють і живуть в столиці неофіційно. Якщо не робити кардинальних кроків, такого навантаження, в решті решт, місто просто не витримає. Але це потрібно пояснювати людям, і знаходити компроміс. Я переконана, що здоровий глузд в цьому переможе», - підсумувала Денисюк.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі