Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр висловлює жаль із приводу смерті Анатолія Перепаді
2008-06-10 13:29:00

Єдиний Центр висловлює жаль із приводу смерті Анатолія Перепаді

Вчора, на 73 році життя від важких травм у ДТП помер видатний український перекладач Анатолій Перепадя. Єдиний Центр висловлює співчуття близьким і рідним, шанувальникам творчості Анатолія Перепаді з приводу цієї важкої втрати.

Яскравий представник перекладацької школи Миколи Лукаша Анатолій Перепадя своєю працею вписав окрему сторінку в сучасну українську культуру. Завдяки Перепаді український читач ознайомлений із літературними перекладами з французької, португальської, іспанської, італійської, каталонської та багатьох інших мов. У перекладах Анатолія Перепаді сучасна Україна читає твори Бальзака, Сент-Екзюпері, Сервантеса, Макіавеллі, Камю, Петрарки, Монтеня. Титанічною працею Перепаді можна також сміливо назвати багаторічну роботу над перекладом роману-епопеї "У пошуках втраченого часу" Марселя Пруста.

Кавалер французького Ордену мистецтва і літератури Золотих Пальм, лауреат низки міжнародних та українських премій, Анатолій Перепадя вніс вагомий внесок у європейсько-українські культурні взаємини та взаємонаближення.

Вічна пам’ять!

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі