Новинавсі друкуватиДрукувати

Оробець: Уряд має повернутися аверсом до енергетичної безпеки
2008-11-14 17:27:00

Оробець: Уряд має повернутися аверсом до енергетичної безпеки

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець високо оцінює підсумки участі Віктора Ющенка в енергетичному саміті в Баку.

«Домовленості щодо співпраці у нафтогазовій сфері, досягнуті Президентом у Баку, дають підстави більш предметно говорити про перспективи аверсного використання трубопроводу «Одеса-Броди», котре й досі блокується урядом під надуманими приводами», – зауважила Оробець.
За словами народного депутата, реверсна стратегія експлуатації нафтогону ідеально відповідає бізнес-інтересам «Газпрому» і геополітичним намірам РФ, що полягають у максимальному замкненні транспортних артерій на російських територіях із мінімізацією транзиту через решту країн. «Взірцем для нашого Прем’єра має бути жорстка реакція Володимира Путіна щодо проекту будівництва газопроводу «Набукко», котра наразі загрожує російській монополії на доступ до країн ЄС. Ось у кого варто повчитися органічному зв’язку між політикою і національними цінностями», – наголосила Оробець.
Народний депутат не бачить нічого дивного в тому, що російська сторона вже давно втратила інтерес до іншого колись небезпечного для російської монополії проекту – нафтогону «Одеса-Броди». «Консервація реверсного використання стратегічного нафтопроводу і нинішня позиція нашого уряду цілком влаштовує Росію», – констатувала Оробець. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі