Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-05-18 18:08:00

Єдиний Центр закликає львівську владу зберегти Львівську дитячу залізницю

 

Народні депутати України Ігор Кріль та Оксана Білозір просять владу Львівщини вжити усіх потрібних заходів і не допустити закриття Львівської дитячої залізниці. Про це ідеться у депутатському запиті на ім’я голови Львівської облдержадміністрації Миколи Кмітя, Львівського міського голови Андрія Садового та начальника Львівської залізниці Михайла Мостового.


Депутати пропонують львівським керівникам розібратися у ситуації, що може призвести до припинення діяльності залізниці (у зв’язку з проблемою оренди приміщення) та об’єднавши зусилля, вжити заходів щодо її збереження та подальшого функціонування.


Дитяча залізниця у Стрийському парку, заснована 1951 року, пояснюють депутати – унікальний заклад, у якому діти можуть навчатися й оволодівати професіями залізничного транспорту, відпочивати, їздити на екскурсії тощо. Вони звертають увагу на те, що сьогодні Львівська дитяча залізниця є одним із улюблених місць відпочинку як для дітей, так і для дорослих. Тут проводиться виховна та освітня діяльність для дітей віком від 12 до 16 років. Чимало з них, хто проходить практику на дитячій залізниці, мріють у майбутньому працювати на справжній залізниці.


Депутатський запит Ігоря Кріля та Оксани Білозір було підготовлено після звернення юних залізничників та їхніх батьків із проханням захистити об’єкт.


 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі