Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-05-22 14:10:00

24 травня Єдиний Центр йде на вибори


Єдиний Центр братиме участь у дострокових виборах сільських та селищних голів 24 травня 2009 року, які проходитимуть в 11-ти областях України, у 18 населених пунктах. У 17 з них партія представила своїх кандидатів.


Вкотре, це найбільша кількість учасників серед усіх політичних сил в Україні. Інші політичні сили вчергове проігнорували більшість місцевих виборів: БЮТ представлена лише у  7 виборчих кампаніях, ПР – у 5, НСНУ – у 2, Народна партія, КПУ, СПУ, КУН, Народна Самооборона, Партія «Громада» – в одному населеному пункті.


«Ігнорування виборів на місцевому рівні свідчить про нездатність деяких політичних сил запропонувати достойних кандидатів. Всі вони намагаються працювати у «тепличних умовах» та йти на вибори лише у тих регіонах, де рівень підтримки цих сил є традиційно високим. Так, кандидати від БЮТ беруть участь у виборах переважно в центральних областях, а ПР – у східних. Представники ж Єдиного Центру беруть участь у в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Сумській, Миколаївській та інших областях. Члени нашої команди йдуть під спільними гаслами, працюють над вирішенням конкретних місцевих проблем», - зазначив лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.


Єдиний Центр буде проводити паралельний підрахунок голосів на всіх без виключення виборчих дільницях. Результати голосувань буде оприлюднено на сайті www.edc.org.ua після 22:00 год.


Нагадаємо, що це третя виборча кампанія Єдиного Центру .  На двох попередніх Єдиний Центр був одним з головних переможців. На виборах до Тернопільської облради 15 березня партія отримала понад 14% підтримки виборців. Окрім того, Єдиний Центр здобув перемогу у 15 із 84 виборів. На виборах 3 травня кандидат від Єдиного Центру став міським головою м.Лисичанська. Також, партія перемогла на 9 із 48 виборів. 
 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі