Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-05-24 09:10:00

Дострокові місцеві вибори розпочались без суттєвих порушень

 У 2-х із 18-ти населених пунктів України, де проходять сьогодні дострокові вибори сільських та селищних голів, голосування розпочалося з запізненням. Причини несуттєві, повідомляють представники Єдиного Центру, котрі стежать за перебігом голосувань на виборах.


У Вінницькій області на одній з виборчих дільниць Левківської сільської ради виникли організаційні труднощі, через що дільниця відкрилася о 7:15 год.


А в Івано-Франківській обл. с. Люча Косівського району ТВК не було обізнане з виборчим законодавством, зокрема з частиною початку голосувань. Тому виборчі дільниці відкрили о 8:00. За повідомленням керівника Снятинського окружного секретаріату Єдиного Центру Руслана Демчука голова ТВК керувалася “старим”, чиним до 2006 року виборчим законодавством, де зазначалося, що голосування триває з 8:00 до 20:00.


Решта виборів тривають без порушень. Представники Єдиного Центру стежать за ходом голосування та дотриманням виборчого законодавства на всіх виборчих дільницях.

 

Єдиний Центр буде проводити паралельний підрахунок голосів на всіх без виключення виборчих дільницях. Результати голосувань буде оприлюднено на сайті www.edc.org.ua після 22:00 год.


Нагадуємо, що сьогодні 24 травня в 11-ти областях України, у 18 населених пунктах розпочалися дострокові вибори сільських та селищних голів. У 17 з них Єдиний Центр представив своїх кандидатів.

 

Вкотре, це найбільша кількість учасників серед усіх політичних сил в Україні. Інші політичні сили вчергове проігнорували більшість місцевих виборів: БЮТ представлена лише у  7 виборчих кампаніях, ПР – у 5, НСНУ – у 2, Народна партія, КПУ, СПУ, КУН, Народна Самооборона, Партія «Громада» – в одному населеному пункті.

 

«Ігнорування виборів на місцевому рівні свідчить про нездатність деяких політичних сил запропонувати достойних кандидатів. Всі вони намагаються працювати у «тепличних умовах» та йти на вибори лише у тих регіонах, де рівень підтримки цих сил є традиційно високим. Так, кандидати від БЮТ беруть участь у виборах переважно в центральних областях, а ПР – у східних. Представники ж Єдиного Центру беруть участь у в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Сумській, Миколаївській та інших областях. Члени нашої команди йдуть під спільними гаслами, працюють над вирішенням конкретних місцевих проблем», - зазначив лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

 

Це третя виборча кампанія Єдиного Центру .  На двох попередніх Єдиний Центр був одним з головних переможців. На виборах до Тернопільської облради 15 березня партія отримала понад 14% підтримки виборців. Окрім того, Єдиний Центр здобув перемогу у 15 із 84 виборів. На виборах 3 травня кандидат від Єдиного Центру став міським головою м.Лисичанська. Також, партія перемогла на 9 із 48 виборів.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі