Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

2008-07-05 23:34:00

Лідер Єдиного Центру Ігор Кріль не виключає, що кількість однопартійців у парламенті може зрости до 15

Про це він заявив на зборах Київської міської організації Єдиного Центру. «Проте, - зазначив І.Кріль, - коли це відбудеться, я сказати не можу. Створити депутатську групу, як і зібрати певну кількість депутатів, не є самоціллю для Єдиного Центру».

Стосовно голосування за зміни до бюджету, то народний депутат наголосив, «що прийматиме рішення безпосередньо у Верховній Раді». Ігор Кріль також виступає за продовження роботи чинної сесії Верховної Ради до тих пір, поки не будуть розглянуті всі важливі питання. «Я особисто буду голосувати за продовження роботи сесії поки не вирішимо всіх важливих питань. І це буде правильно», - підкреслив лідер Єдиного Центру.

Головою Київської міської організації Єдиного Центру було обрано Вікторію Лісничу, заступника директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.
«Єдиний Центр об’єднує прагматичних,  розумних,  авторитетних і відповідальних людей, які бажають змінити на краще життя в Україні і готові наполегливо працювати для втілення своїх ідеалів», - зазначила Вікторія Ліснича.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі