Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-05-28 16:33:00

Рада Черкаської облорганізації Єдиного Центру засудила дії свого екс-керівництва

 

Рада Черкаської обласної організації одноголосно засудила спроби екс-керівництва цієї регіональної організації зруйнувати роботу партійної структури в області. Про це йдеться у відповідній заяві, наведеній далі.

 

Заява Ради Черкаської обласної організації
Єдиного Центру


«Ми, члени Ради Черкаської обласної організації Єдиного Центру, заявляємо, що спроба наших колишніх однопартійців за підтримки адмінресурсу зруйнувати роботу партійної структури в області провалилася. Незважаючи на тиск з боку представників органів державної влади, Черкаська обласна організація Єдиного Центру продовжує свою діяльність. 


Ми переконані, що події, які відбувалися навколо нашої організації, пов’язані з прагненням окремих місцевих діячів вислужитися перед своїм керівництвом, а їх перебування в партії мало виключно кон’юнктурний характер.


Звертаємося до всіх представників громадськості з нагадуванням: у демократичній країні переслідування за політичні погляди є недопустимим. Часи, коли в українській політиці адміністративний тиск був ефективним засобом боротьби, минули, і ті, хто намагаються їх повернути, «граються з вогнем».


Єдиний Центр не раз стикався зі спробами застосування проти себе регіонального адмінресурсу під час останніх місцевих виборчих кампаній, але щоразу успішно долав їх, перемагаючи на цих перегонах».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі