Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2008-07-08 19:42:00

Оробець: Потрібно створити банк тестових завдань

Низку пропозицій щодо вдосконалення системи зовнішнього незалежного тестування випускників запропонувала сьогодні на прес-конференції в УНІАН народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Леся Оробець.

На думку народного депутата, базова школа з успіхом провела кампанію з незалежного оцінювання знань, яке отримало позитивну оцінку в регіонах України.

В той же час вона вважає, що незалежне тестування випускників необхідно проводити винятково після завершення навчального року. «Спочатку необхідно завершити навчальний процес, підбити підсумки, одержати атестат і лише після цього йти на зовнішнє тестування», – сказала Леся Оробець.

За її словами, представниками робочої групи з підготовки концепції зовнішнього тестування разом з фаховими освітянами з усіх областей України одночасно було виявлено ряд недоліків і означено пропозиції з подальшого удосконалення проведення зовнішнього тестування на наступні роки.

Депутат зазначила, що вчителі шкіл зокрема підтримали пропозицію зі створення банку тестових завдань, які б публікувалися щорічно. «Це дало б змогу поліпшити підготовку до тестів і зняло б питання конфіденційності», – наголосила вона.

«Базова освіта свій іспит витримала і склала на «успішно». Тепер свій тест повинні здавати всі вищі навчальні заклади», – додала Л.Оробець.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі