Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-07-16 14:35:00

Коментар прес-служби Єдиного Центру щодо заяви ВГЗ ГУ МВС України в Києві

 

Сьогоднішня заява прес-служби київської міліції, в якій фігурують народні депутати України, керівники Єдиного Центру М.Полянчич і І.Кріль, є однією зі складових навмисно спланованої та здійсненої провокації проти нашої партії. Це дезінформаційне за змістом, плутане повідомлення має на меті ввести в оману громадськість щодо інциденту, який був зрежисований  БЮТ і виконаний столичною міліцією.

 

Вчора по обіді член президії Єдиного Центру, народний депутат Михайло Полянчич, по суті, зазнав нападу з боку озброєних працівників міліції. Біля однієї з кав'ярень на столичній Контрактовій площі, де він зупинився випити кави, вони вдерлися в його автомобіль. Міліціонери мотивували своє вторгнення заявою якогось народного депутата (пізніше уточнили, що йдеться про депутата з БЮТ В.Бородіна), який запідозрив, що з цього автомобіля йому нібито погрожували озброєні люди.

 

У заблокованому автомобілі дійсно перебувало двоє співробітників Управління державної охорони, які на сьогодні здійснюють охоронні функції щодо однопартійця М.Полянчича, колишнього Глави Секретаріату Президента України В.Балоги. Саме їхня присутність і стала зручним приводом для того, щоб міліція спробувала виконати своє завдання - вилучити автомобіль.

 

Коли цей намір провалився на Контрактовій площі, міліціонери під керівництвом начальства з райуправління та столичного главку спробували забрати цей автомобіль зі стоянки біля офісу Єдиного Центру. Там у інцидент втрутився народний депутат, голова партії І.Кріль. На запитання щодо підстав і юридичних процедур, які мають регламентувати дії правоохоронців, не було дано жодної чіткої відповіді. Всі дії міліцейських начальників, їхня нервова реакція на присутність народних депутатів недвозначно вказували на замовний характер цієї історії. У підсумку вони були змушені залишити М.Полянчича в спокої і піти геть.


 
Однак замовники цієї ганебної акції явно не заспокоїлися, про що свідчить сьогоднішня заява прес-служби київської міліції. Брехлива, суперечлива і явно тенденційна, вона свідчить про те, що правоохоронці стали інструментом політичного замовлення.

 

За фактом інциденту народний депутат М.Полянчич звернувся до Генерального прокурора О.Медведька з офіційним листом, в якому виклав всі обставини цієї справи для належного реагування. Він хоче перевести весь комплекс питань, пов'язаних із учорашніми подіями, в юридичне русло, без дезінформацій і провокацій.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі