Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

2008-07-12 18:21:00

Оробець: Галас навколо Єдиного Центру є насправді визнанням нашої політичної сили

Той факт, що діяльність Єдиного Центру активно коментують представники інших політичних сил – насправді є визнанням партії як реальної сили, яка впливає на політичне життя України. Про це заявила Леся Оробець, член Президії Єдиного Центру, під час З’їзду Єдиного Центру в Києві.

«Наше завдання сьогодні не реагувати на провокації, а зберігати спокій і робити свою справу. Все стане на свої місця. У нашій політиці вистачає тих, хто обіцяє і не виконує, щоразу звинувачуючи когось у власних прорахунках. Саме тому ми створюємо нашу партію, бо ми інші», – зазначила Оробець.
«Поки політики роками говорили про корупцію в освіті, ми провели найвдалішу в Україні реформу. Я пишаюся тим, що Єдиний Центр став співавтором обов’язкового тестування випускників. Тепер від знань і наполегливості самого учня залежить його майбутнє, і це успіх», – підкреслила вона.
За словами Оробець, секрет довіри людей дуже простий: пообіцяти і виконати. «Знаєте, я маю мрію – сильна і заможна Україна. Заради цього ми маємо жити. У такій державі я хочу народжувати і виховувати своїх дітей. І ніякі популістські політики не можуть позбавити мене цього права. Я свій вибір зробила», - резюмувала Оробець.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі