Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

Порядок денний п’ятої сесії Верховної Ради визначатиме політична кон’юнктура  - заява Єдиного Центру
2009-09-01 14:22:00

Порядок денний п’ятої сесії Верховної Ради визначатиме політична кон’юнктура - заява Єдиного Центру

Із великою ймовірністю можна передбачити, що законотворчість Ради буде проходити в умовах постійних зривів і безплідної балаканини. Це пов'язано тільки з тим, що лідери парламентських сил, які заявили про президентські амбіції, використовують свої фракції виключно як передвиборчий ресурс, а сесійну залу - як агітаційну сцену з прямою телевізійною трансляцією. Це категорично неприпустимо. Єдиний Центр не буде брати участі в ігрищах політичних сил, які керуються не інтересами суспільства та держави, а тільки власними кон’юнктурними цілями.

 

Разом із тим звертаємо увагу, що до порядку денного сесії має бути негайно включене питання про припинення повноважень тих народних депутатів, які були призначені на посади в інших органах влади. Адже Конституція містить чітку заборону парламентаріям поєднувати виконання своїх повноважень з іншими видами діяльності. На сьогодні троє народних депутатів, які за визначенням мають бути взірцем законослухняності порушують Основний Закон. Водночас голова Верховної Ради та керівники тих фракцій, до яких входять депутати-сумісники – БЮТ, НУНС і Блоку Литвина, сьогодні жодним словом не прохопилися про необхідність без зволікань дотриматися припису Конституції. 

 

Єдиний Центр вимагає від спікера парламенту невідкладно виконати вимоги Основного Закону і домогтися зняття повноважень із тих депутатів, які поміняли роботу в Раді на інші посади.

 

Народні депутати, які входять до Єдиного Центру, налаштовані на продуктивну роботу. Водночас ця група парламентаріїв за жодних умов не підтримуватиме рішення, що слугуватимуть приватним політичним інтересам, а не пріоритетним завданням, які стоять на сьогодні перед Україною.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі