Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-11-26 12:48:00

Повідомлення прес-служби Полтавської регіональної організації Єдиного Центру

 

Партія Єдиний Центр має потужний кадровий потенціал для успіху на наступних виборах до органів місцевого самоврядування. Про це лідер Єдиного Центру Віктор Балога заявив під час робочої поїздки до Полтавської області.

 

«Авторитет особистостей, які представляють Єдиний Центр в регіонах є запорукою перемоги нашої партії загалом по Україні. Ми висуваємо високі вимоги до тих, кого делегуватимемо до місцевих рад і очікуємо на високий результат», - впевнений політик. 

 

Також під час зустрічі лідера Єдиного Центру з партактивом області відбулася дискусія щодо можливої підтримки політичною силою одного з кандидатів на посаду президента України.  Зокрема, партійці відзначили, що нині серед бажаючих обійняти найвищу посаду у державі Єдиний Центр не бачить жодного претендента, здатного ефективно керувати країною та запропонувати нову якість її розвитку. 


Однак, більшість полтавських єдиноцентристів зазначили, що найбільш прийнятним кандидатом для підтримки у першому турі є чинний глава держави Віктор Ющенко. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі