Позиція партії друкуватиДрукувати

Ліквідація наслідків повені

Петьовка: Я порадив би окремим депутатам замість робити порожні заяви, відбудувати бодай один будинок
2008-08-07 18:49:00

Петьовка: Я порадив би окремим депутатам замість робити порожні заяви, відбудувати бодай один будинок

Народний депутат України, член Єдиного Центру Василь Петьовка вважає заяву Миколи Томенка щодо відновлювальних робіт на Закарпатті беззмістовною і некоректною.

«Я не знаю, в якій галузі пан Томенко має науковий ступінь, але подібними заявами він підтверджує некомпетентність і професійну короткозорість кабінетного професора. Це він довів ще раніше, коли відправив на Євробачення гурт Гринджоли і тим самим спровокував скандал на всю державу».

Василь Петьовка пояснив, що крім фінансування, відновлювальні роботи об’єктивно вимагають серйозних зусиль і забирають багато часу.
«У гірській місцевості житло будувалося переважно з деревини. Щоб звести новий будинок, в якому можна було би жити, потрібна суха сировина. А її знайти в достатній кількості зараз просто нереально», – наголосив депутат.

Крім того, зауважив Петьовка, бетон, з якого заливається фундамент, повинен щонайменше двадцять один день «відстоятись». І лише потім на ньому можна щось зводити далі. Саме так, за його словами і відбулося з відновленням житла, про яке говорив Томенко. Тому, переконаний Петьовка, пустоголосими заявами окремі політики прагнуть заробити собі додаткові бали до рейтингу і привернути увагу, цинічно прикриваючись людською бідою.

«Я порадив би цим депутатам взяти хоча б один будинок у постраждалих регіонах і відбудувати його. А не займатись самопіаром, граючи на біді українців», – підкреслив Петьовка.  «Будинок, в якому Президент заклав капсулу, я, за дорученням Мукачівської громади, взяв особисту відповідальність відновити самостійно. А ті кошти, які виділені цій сім’ї державою, вона зможе витратити на інші речі. Всі роботи буде завершено в двомісячний строк», – повідомив депутат.

«Томенко ж нехай краще пояснить людям, чому настільки мізерну суму для відновлювальних робіт пропонувала прем’єр-міністр. Адже всі розуміють, що збитки насправді колосальні», підсумував Петьовка.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі