Позиція партії друкуватиДрукувати

Відносини з Росією

Кріль: Людина, для якої особисті інтереси вищі від державних, не може бути президентом України
2008-08-14 11:31:00

Кріль: Людина, для якої особисті інтереси вищі від державних, не може бути президентом України

«Відповідальний політик, коли береться що-небудь говорити, говорить щось конкретне», - так прокоментував звинувачення БЮТівця, віце-прем’єр-міністра України Григорія Немирі на свою адресу народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.

«Я не зрозумів, що Немиря хотів сказати своєю заявою. Склалося враження, що він, отримавши завдання від Юлії Тимошенко «наїхати» на Кріля, відпрацював номер, не розуміючи суті», - стверджує народний депутат.

На його думку, «якщо дійсно Немиря хотів відкинути звинувачення на адресу  Тимошенко, що її дії спрямовані не на захист інтересів України, йому слід було дати відповідь на одне запитання: чому прем’єр міністр України Юлія Тимошенко досі не підписала ті постанови Кабміну, за які, в тому числі, голосував член уряду Григорій Немиря ще півтора місяці тому?».

Ігор Кріль нагадав, що «ці постанови стосувалися порядку переміщення кораблів Чорноморського Флоту Росії по території України. Можливо, є щось важливе, про що в Україні ніхто не знає. І це важливе виправдовує дії прем’єр-міністра нашої держави».

«Я ж цілком конкретно стверджую, що такі дії Юлії Тимошенко мають просте пояснення – кандидат у Президенти на наступних виборах не зацікавлена псувати відносини із політичним керівництвом Росії», - заявив голова Єдиного Центру.

«Але це говорить про те, що вона особисті інтереси ставить вище за інтереси України. Чи може така людина бути кандидатом у президенти?  В інших країнах – ні. В Україні, на жаль, поки що, – так», – додав Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі