Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентські вибори

Віктор Балога: Наша команда повинна перемогти в усіх шести округах Закарпаття
2012-09-05 12:47:00

Віктор Балога: Наша команда повинна перемогти в усіх шести округах Закарпаття

Кандидати від нашої команди, які балотуються в усіх шести округах Закарпаття, мають здобути впевнену перемогу на парламентських виборах. Про це заявив лідер Єдиного Центру, кандидат в народні депутати Віктор Балога на зустрічі з виборцями.

     «Наша команда – представники  закарпатської еліти, які незалежно від партійної приналежності є, перш за все, патріотами краю. Кожен із них достойний представляти інтереси регіону у Верховній Раді. Ми маємо спільну позицію щодо майбутнього Закарпаття та України» - зазначив Віктор Балога.
     «Сьогодні є реальна загроза того, що демократичні досягнення, по крихті здобуті країною за роки незалежності, можуть бути втрачені назавжди. Тому, своїм головним політичним завданням бачимо відстоювання незворотності європейського та демократичного вибору України» - заявив політик.
     «Ми виступаємо за тісну економічну співпрацю зі всіма країнами світу – США, Росією, країнами Азії. Водночас наша політична позиція незміна – майбутнє України лише в Європейському союзі.  Ті хто не поділяє такої точки зору – можуть бути лише нашими політичними опонентами» - наголосив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі