Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентські вибори

Єдиний Центр звернувся із листом на адресу координатора проектів ОБСЄ
2012-10-09 20:49:00

Єдиний Центр звернувся із листом на адресу координатора проектів ОБСЄ

Єдиний Центр звернувся із листом на адресу координатора проектів ОБСЄ в Україні, посла Мадіни Джарбусинової. В ньому звертається увага на факти протиправних дій по відношенню до кандидата у народні депутати, мера міста Хрестинівка, члена Єдиного Центру Миколи Наконечного. Далі – текст листа:

Вельмишановна пані Посол!

Користуючись нагодою, керівництво Єдиного Центру висловлює до Вас свою щиру повагу та  звертається з проханням відреагувати на ситуацію, що склалася на виборчому окрузі №200 на якому балотується висуванець нашої партії, міський голова Христинівки  Микола Наконечний.
Під час виборчої кампанії у ОВО №200 мали місце низка протиправних дій, які наша політична сила розцінює як пряме втручання у виборчий процес з боку влади та неодноразові порушення законодавства з боку провладного кандидата:
1.    Представниками виборчого штабу кандидата від Єдиного Центру зафіксовані на відео факти прямого підкупу виборців з боку провладного кандидата Антона Яценка. Ці матеріали в разі потреби можуть бути надані вашим представникам.
2.    Численні порушення в роботі окружної виборчої комісії, зокрема при формуванні виборчих дільниць. Так рішення комісії за результатами жеребкування через підміну списків 172 територіальних виборчих комісій було сфальсифіковано на користь членів ДВК від партій влади. Ці списки, без підписів та печатки виборчої комісії були відправлені до ЦВК. Факт такого порушення виборчого законодавства зафіксований на відео штабом кандидата від Єдиного Центру.
3.    3 жовтня представники Черкаського обласного УБОЗ зробили спробу виїмки у Христинівській міській раді фінансово-господарських документів, без визначених законодавством підстав. За фактом тиску правоохоронних органів на кандидата Єдиний Центр офіційно звернувся до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ.
4.    Прямі погрози провладного кандидата Антона Яценка на адресу Миколи Наконечного, свідками яких є низка кандидатів у народні депутати, які балотуються у ОВО №200.
Єдиний Центр розцінює такі дії з боку влади як такі, що ставлять під сумнів законність та демократичність виборчого процесу у ОВО №200.
 
З повагою та надією на подальшу плідну співпрацю

Голова  Колегії лідерів Єдиного Центру            Вадим Карасьов
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі